Dom seniora w Dusznikach-Zdroju

Dom opieki krótkoterminowej

Opieka krótkoterminowa dla osób starszych

W życiu spotykają nas różne sytuacje. Niespodziewany wyjazd, nagła choroba dotychczasowego opiekuna, czy też chęć wyjazdu na urlop. Dom Seniora Magdalenka wychodzi naprzeciw osobom potrzebującym opieki krótkoterminowej. Oferujemy pobyty dzienne, tygodniowe, miesięczne. Naszą misją jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i zapewnienie opieki na najwyższym poziomie. Usługi opiekuńcze świadczymy w miejscowości uzdrowiskowej. Bliskość natury, otaczające dom ogrody, są bezpiecznym miejscem. Idealnym do aktywnego spędzania czasu. Obszerna,  odgrodzona przestrzeń dookoła budynku jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń na świeżym powietrzu. 

Pobyty dzienne, krótko i długoterminowe

Opieka lekarska

Całodobowa opieka

Wykwalifikowanego personelu medycznego

Dom opieki dla krótkoterminowej Dolny Śląsk

Nasz dom opieki krótkoterminowej znajduje się niedaleko Wrocławia, w malowniczych Dusznikach Zdroju. Usługi świadczymy w odrestaurowanym budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego. Seniorom pobyty krótkoterminowe urozmaicamy licznymi zajęciami dodatkowymi.  W naszej ofercie znajdują się również zabiegi rehabilitacyjne. Proces opieki w naszym ośrodku opieki niedaleko Wrocławia nadzoruje wykwalifikowana kadra medyczna i opiekuńcza. W skład, której wchodzą lekarz internista, lekarz psychiatra, psycholog, terapeuci zajęci, opiekunowie medyczni, ratownicy medyczni i inni.

Duże, przestronne pokoje

Pięć posiłków dziennie

Rehabilitacja ruchowa

Domy opieki krótkoterminowej Wrocław i okolice

Wysoka jakość świadczonych usług klasyfikuje Magdalenkę jako ośrodek premium w kategorii placówek opieki krótkoterminowej dla osób starszych Wrocław. Dom opieki jest przyjazny osobom starszym.  Pokoje są przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, są duże i przestronne.  Udogodnienia takie jak: barierki w łazienkach, łóżka medyczne, poręcze, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze to u nas standard. Posiłki podajemy pięć razy dziennie. Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotowują posiłki na miejscu, w naszej kuchni. Uwzględniamy zalecenia dietetyczne. Nie zapominamy również o potrzebach duchowych seniorów. W obiekcie znajduje się poświęcona kaplica, w której co tydzień odbywają się msze święte.  Zajęcia terapeutyczne odbywają się codziennie. 

Działamy legalnie

Opieka duszpasterska

Rozrywka

Magdalenka, opieka krótkoterminowa dla osób starszych Wrocław

Nasz dom opieki krótkoterminowej dla seniorów w okolicach Wrocławia działa na podstawie decyzji Wojewody Dolnośląskiego. Jesteśmy wpisani na listę placówek zapewniających całodobową opiekę osobom starszym, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Magdalenka to dom opieki w pełni przystosowany do opieki nad osobami starszymi.  Nasza praca opiera się na zrozumieniu, indywidualnych potrzeb człowieka. Procedury opiekuńcze realizujemy według indywidualnych kart opieki. Transparentność usług leży u podstaw naszych usług. Wszystkie wykonywane przez nas czynności są rejestrowane i dostępne dla rodzin do wglądu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy z chęcią przybliżą Państwu naszą ofertę

+48 790 518 695

Zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania