Dom opieki krótkoterminowej

"Kochające serce zawsze jest młode"
POZNAJMY SIĘ!
W życiu spotykają nas różne sytuacje. Niespodziewany wyjazd, nagła choroba dotychczasowego opiekuna, czy też chęć wyjazdu na urlop. Dom Seniora Magdalenka wychodzi naprzeciw osobom potrzebującym opieki krótkoterminowej. Oferujemy pobyty dzienne, tygodniowe, miesięczne. Naszą misją jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i zapewnienie opieki na najwyższym poziomie. Usługi opiekuńcze świadczymy w miejscowości uzdrowiskowej. Bliskość natury, otaczające dom ogrody, są bezpiecznym miejscem. Idealnym do aktywnego spędzania czasu. Obszerna,  odgrodzona przestrzeń dookoła budynku jest idealnym miejscem do organizacji wydarzeń na świeżym powietrzu. 
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

Przestronne Pokoje

ZOBACZ GALERIĘ

Dom opieki krótkoterminowej Dolny Śląsk

Nasz dom opieki krótkoterminowej znajduje się niedaleko Wrocławia, w malowniczych Dusznikach Zdroju. Usługi świadczymy w odrestaurowanym budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego. Seniorom pobyty krótkoterminowe urozmaicamy licznymi zajęciami dodatkowymi.  W naszej ofercie znajdują się również zabiegi rehabilitacyjne. Proces opieki w naszym ośrodku opieki niedaleko Wrocławia nadzoruje wykwalifikowana kadra medyczna i opiekuńcza. W skład, której wchodzą lekarz internista, lekarz psychiatra, psycholog, terapeuci zajęci, opiekunowie medyczni, ratownicy medyczni i inni.
Mimo ograniczonych możliwości spowodowanych przez pandemię, przyjęcie jak i aktualny pobyt przebiegają bez zarzutu. Nie mam problemu żeby skontaktować się z tatą, którego tam umieściłem, jak i samym personelem, który zawsze stara się pomóc w razie jakichkolwiek problemów. Teren dookoła sprzyja spokojnemu pobytowi. Zważywszy na jakość usług, umiejscowienie i cenę, z pewnością mógłbym polecić DSM każdemu kto poszukuje takiej placówki.

Pan Maciej

Opiekun

Domy opieki krótkoterminowej Wrocław i okolice

Wysoka jakość świadczonych usług klasyfikuje Magdalenkę jako ośrodek premium w kategorii placówek opieki krótkoterminowej dla osób starszych Wrocław. Dom opieki jest przyjazny osobom starszym.  Pokoje są przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, są duże i przestronne.  Udogodnienia takie jak: barierki w łazienkach, łóżka medyczne, poręcze, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze to u nas standard. Posiłki podajemy pięć razy dziennie. Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotowują posiłki na miejscu, w naszej kuchni. Uwzględniamy zalecenia dietetyczne. Nie zapominamy również o potrzebach duchowych seniorów. W obiekcie znajduje się poświęcona kaplica, w której co tydzień odbywają się msze święte.  Zajęcia terapeutyczne odbywają się codziennie. 

Masz Pytania?

Skontaktuj się z nami!
Rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Magdalenka, opieka krótkoterminowa dla osób starszych Wrocław

Nasz dom opieki krótkoterminowej dla seniorów w okolicach Wrocławia działa na podstawie decyzji Wojewody Dolnośląskiego. Jesteśmy wpisani na listę placówek zapewniających całodobową opiekę osobom starszym, niepełnosprawnym i przewlekle chorym. Magdalenka to dom opieki w pełni przystosowany do opieki nad osobami starszymi.  Nasza praca opiera się na zrozumieniu, indywidualnych potrzeb człowieka. Procedury opiekuńcze realizujemy według indywidualnych kart opieki. Transparentność usług leży u podstaw naszych usług. Wszystkie wykonywane przez nas czynności są rejestrowane i dostępne dla rodzin do wglądu.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram