OPIEKA 

"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje"

Opieka w Domu Seniora Magdalenka

W naszym domu opieki skupiamy się na codziennej pomocy naszym mieszkańcom. Wspieramy ich i rodziny we wszystkich czynnościach dnia powszedniego. Zaczynając od podstawowych czynności pielęgnacyjnych a koncząc na pomocy w pozyskiwaniu orzeczeń o niepełnesprawności, czy organizacji zaawansowanych zabiegów specjalistycznych. Magdalenka jest wyposażona we wszystkie udogodnienia potrzebne do prawidłowego funkcjonowania osobom starszym. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

WYSOKI STANDARD POMIESZCZEŃ

GALERIA

Codzienna pomoc

Każdy dzień rozpoczynamy poranną toaletą, następnie pomagamy mieszkańcom w spożywaniu śniadania. Po śniadaniu mieszkańcy biorą udział w zajęciach, spedzają czas wedle własnego uznania, bądź pomagamy im w czynnościach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Czas pomiędzy śniadaniem a obiadem to również czas wizyt lekarskich oraz obchód pielęgniarek. 
"Piękna okolica i dobra opieka.
W bawarskim Hof and der Saale poznałem wszystkie domy seniora. Wyjechałem jednak z Hof i kupiłem mieszkanie w Polsce, w którym do opieki zatrudniłem opiekunki. Nie byłem jednak zadowolony. Zacząłem sprawdzać domy seniora w Polsce. W Świeradowie, Wrocławiu … wszystkie, które ogłaszają się w internecie. Wybrałem najlepszy, najdogodniejszy i najładniejszy według mojego zdania … i to była Magdalenka. W pięknej okolicy i z dobrą opieką. Jestem tutaj cały czas."

Pan Henryk

Mieszkaniec

Pomoc formalna

W życiu osoby starszej ważne jest również umawianie wizyt lekarskich, pilnowanie terminów, uzupełnianie dokumentacji medycznej. W każdej z tych czynności personel Domu Seniora Magdalenka ochoczo pomaga. W celu zagwarantowania najwyższej jakości usług opiekuńczych prowadzimy karty opieki mieszkańców, w których uzupełniamy wszystkie najważniejsze zdarzenia z danego dnia. 

Masz Wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami! 
Doświadczony personel odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Dziadkowie zadowoleni! Przemiły personel, miejsce zadbane i z dobrym jedzeniem . Profesjonalna opieka. Polecam.

Pani Julia

Opiekun

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy w obiekcie jest fryzjer?
Wizyty fryzjerskie odbywają się regularnie, w zależności od zapotrzebowania. Mieszkańcy korzystają również z usług kosmetyczki, podologa i innych specjalistów z zakresu pielęgnacji skóry.
Czy pokoje wyposażone są w łazienkę?
Tak. Wszystkie pokoje w Domu Seniora Magdalenka wyposażone są w łazienki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy pokój posiada również instalację przywoławczą. Zdjęcia znajdą Państwo w naszej Galerii
Czy można wypożyczyć chodzik?
Nie ma takiej konieczności. W Magdalence specjalistyczny sprzęt medyczny udostępniamy mieszkańcom w ramach świadczonej usługi. Chodzi, wózki, łóżka medyczne, oparcia i uchwyty w łazienkach to u nas standard.
Czy pomagamy w organizacji czasu?
Tak. Posiadamy bloki zajęciowe poranne i popołudniowe, z których może korzystać każdy mieszkaniec. Ponadto posiadamy ogólnodostępny ogród i ogrodzony park.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram