Opieka Duszpasterska

"Religia nie powinna zawierać się w formułkach, a w duszy"

DBAMY O POTRZEBY SENIORÓW

W Domu Seniora Magdalenka codziennie szlifujemy nasze umiejętności opiekuńcze. Jesteśmy w ciągłej pogoni za najwyższą jakością usług i wiemy, że fundamentem dobrej opieki jest solidna troska o fizyczne potrzeby mieszkańców.  Jednak fizyczność to nie wszystko. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zorganizowaliśmy w naszym dolnośląskim domu opieki prawdziwą opiekę duszpasterską we współpracy z Parafią św. Apostołów Piotra i Pawła w Dusznikach Zdroju.

KAPLICA W OBIEKCIE

GALERIA

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

Działamy Legalnie

Za zgodą wojewody Dolnośląskiego

OPIEKA DUCHOWA

W Magdalence kaplica zlokalizowana jest w głównym budynku. Seniorzy mogą z niej korzystać codziennie w nieograniczonym zakresie.  Grupa mieszkańców objęła kaplicę opieką polegającą na dekorowaniu i szykowaniu świątyni na uroczystości kościelne jak i cotygodniowe msze. Zajęcia związane z pielęgnacją kaplicy mają dodatkowe walory terapeutyczne. 
Społeczność mieszkańców zorganizowana przy kaplicy wnosi dużo ciepła, oraz empatii do naszego Domu Opieki.
"Jeden z lepszych domów seniora; najważniejsze, że jedzenie jest pyszne, wartościowe i przygotowywane zgodnie z potrzebami pensjonariuszy. Całą resztę personel dzielnie stara się ogarniać, a wiadomo, że to niełatwe."

Pani Brysia

Opiekun

Masz Pytania?

Zadzwoń!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram