Mieszkanie dla seniora

Mieszkanie dla seniora to idealny wybór dla aktywnych osób starszych. Zapewnia pełną swobodę korzystania z życia codziennego przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i cichym wsparciu personelu medycznego.

Brak barier architektonicznych, wygodna łazienka, aneks kuchenny sprawiają, że mieszkania dla osób starszych zlokalizowane w Domu Seniora Magdalenka zapewniają poczucie komfortu. O zaspokojenie potrzeb mieszkańców dbają pracownicy recepcji, która otwarta jest codziennie. W naszych apartamentach senioralnych standardem jest dbałość o potrzeby mieszkańców. Świadczymy usługi prania, sprzątania, wymiany pościeli, opieki technicznej. Czuwamy nad mieszkańcami również w chwilach słabości. W pokojach znajduje się instalacja przywoławcza, która pozwala wezwać personel medyczny o każdej porze dnia i nocy.  

Zajęcia terapeutyczne odbywają się od poniedziałku do piątku. Dogoterapia, arteterapia, spacery, wycieczki to tylko część aktywności, z których można skorzystać. 

"Z miłości do życia"

Powyższe motto przyświeca wszystkim pracownikom Domu Seniora Magdalenka. 

Zadzwoń, przybliżymy Ci szczegóły oferty. 

Dlaczego my ?

Doświadczenie

Naszą placówkę prowadzimy od 2015 roku. Znamy potrzeby osób starszych.

Wsparcie

Wspieramy seniorów w zakupie leków, środków higienicznych i we wszystkich innych dziedzinach życia codziennego.

Rozwój duchowy

Na terenie ośrodka znajduje się kaplica, w której co tydzień odbywają się nabożeństwa

Aktywny senior

Apartament dla seniora

Polecany osobom starszym cieszącym się dobrym zdrowiem. 

Lokalizacja

Centrum malowniczych Dusznik Zdrój, w sercu gór stołowych.

Bezpieczeństwo

Ciągła obecność personelu medycznego zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Jakość

Wysoki standard wykończenia, oraz najwyższa jakość świadczonych usług.

Mieszkanie dla seniora DSM

Zważywszy na jakość usług, umiejscowienie i cenę, z pewnością mógłbym polecić Magdalenkę każdemu kto poszukuje takiej placówki.

Pan Maciej

Opiekun

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Zachęcamy mieszkańców do samodzielnej aranżacji pomieszczeń. Pokoje oczywiście są w pełni umeblowane, jednak własne dodatki, meble, itp pomogą budować domową atmosferę. 

Na terenie obiektu wizyty lekarskie odbywają się dwa razy w tygodniu. Dodatkowo organizujemy wyjazdy do lekarzy specjalistów, na turnusy rehabilitacyjne itp. 

Zajęcia dodatkowe organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Prowadzimy zajęcia rozwijające motorykę, treningi pamięci, zajęcia plastyczne, a także rozrywkowe. W okresie letnim duża część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu

Domyślnie proponujemy mieszkańcom wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie. Jednakże mieszkanie dla seniora wyposażone jest w aneks kuchenny i nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotowywać posiłki samodzielnie. 

Tak. Obiekt otaczają dwa parki, w których można swobodnie spędzać słoneczne chwilę. Wyjścia do sklepu, parku, urzędu itp. mogą odbywać się samodzielnie, bądź w asyście opiekuna. 

Tak. Skontaktuj się z nami a ustalimy indywidualny plan rehabilitacji. Zadzwoń +48 790 518 695

Masz pytania?

Napisz do nas!

dom opieki magdalenka

Sprzymierzonych 11, Duszniki Zdrój, Dolnośląskie