Mieszkanie dla seniora

Idealne dla osób samodzielnych
POZNAJMY SIĘ!
Mieszkanie dla seniora to idealny wybór dla aktywnych osób starszych. Zapewnia pełną swobodę korzystania z życia codziennego przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i cichym wsparciu personelu medycznego.

Brak barier architektonicznych, wygodna łazienka, aneks kuchenny sprawiają, że mieszkania dla osób starszych zlokalizowane w Domu Seniora Magdalenka zapewniają poczucie komfortu. O zaspokojenie potrzeb mieszkańców dbają pracownicy recepcji, która otwarta jest codziennie. W naszych apartamentach senioralnych standardem jest dbałość o potrzeby mieszkańców. Świadczymy usługi prania, sprzątania, wymiany pościeli, opieki technicznej. Czuwamy nad mieszkańcami również w chwilach słabości. W pokojach znajduje się instalacja przywoławcza, która pozwala wezwać personel medyczny o każdej porze dnia i nocy.  

Nasze Motto

Z miłości do życia

790-518-695

Przytulne i Eleganckie

GALERIA

Niezależne mieszkanie dla seniora

Apartament dla seniorów zlokalizowany w Domu Seniora Magdalenka pozwala cieszyć się niezależnością. Osoby o unormowanym trybie życia będą czuły się jak w domu. Mieszkanie dla seniora zawiera aneks kuchenny, który pozwala na samodzielne przygotowywanie posiłków, jednakże istnieje możliwość korzystania z wyżywienia zapewnianego przez Magdalenkę. W ciągu tygodnia zapewniamy liczną gamę zajęć dodatkowych. Dogoterapia, arteterapia, spacery, wycieczki to tylko część z aktywności dostępnych w naszej ofercie. 
"Jeden z lepszych domów seniora; najważniejsze, że jedzenie jest pyszne, wartościowe i przygotowywane zgodnie z potrzebami pensjonariuszy. Całą resztę personel dzielnie stara się ogarniać, a wiadomo, że to niełatwe ."

Pani Brysia

Opiekun

Masz Wątpliwości?

Zadzwoń!
Nasz personel odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY MOGĘ URZĄDZIĆ POKÓJ W SWOIM STYLU?

Tak. Zachęcamy mieszkańców do samodzielnej aranżacji pomieszczeń. Pokoje oczywiście są w pełni umeblowane, jednak własne dodatki, meble, itp pomogą budować domową atmosferę.

CZY W OBIEKCIE JEST LEKARZ?

Na terenie obiektu wizyty lekarskie odbywają się dwa razy w tygodniu. Dodatkowo organizujemy wyjazdy do lekarzy specjalistów, na turnusy rehabilitacyjne itp.

CZY MOŻNA SKORZYSTAĆ Z REHABILITACJI?

Tak. Zadzwoń w celu ustalenia indywidualnego planu rehabilitacji.

Zadzwoń 790-518-695

CZY DOSTĘPNE SĄ ZAJĘCIA DODATKOWE?
Zajęcia dodatkowe organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Prowadzimy zajęcia rozwijające motorykę, treningi pamięci, zajęcia plastyczne, a także rozrywkowe. W okresie letnim duża część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu
CZY MOŻNA SAMODZIELNIE GOTOWAĆ?
Domyślnie proponujemy mieszkańcom wyżywienie w formie 5 posiłków dziennie. Jednakże mieszkanie dla seniora wyposażone jest w aneks kuchenny i nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotowywać posiłki samodzielnie.
CZY MOŻNA SWOBODNIE OPUSZCZAĆ OBIEKT?
Tak. Obiekt otaczają dwa parki, w których można swobodnie spędzać słoneczne chwilę. Wyjścia do sklepu, parku, urzędu itp. mogą odbywać się samodzielnie, bądź w asyście opiekuna.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram