DOM OPIEKI ALZHEIMER

"Choremu wychodzi na zdrowie uśmiech odwiedzającego"
POZNAJMY SIĘ!

Choroba Alzheimera domy opieki

Opieka nad chorym na chorobę Alzheimera wymaga empatii, wiedzy medycznej i odpowiedniego środowiska, zapewniającego niezbędne bezpieczeństwo. Świadomość objawów, potrzeb oraz ograniczeń stawianych przez chorobę, jest kluczem do udanej rehabilitacji i możliwie samodzielnego życia. Nasz ośrodek dla chorych na Alzheimera przystosowany jest do podopiecznych o obniżonej sprawności psychicznej, a wykwalifikowany i doświadczony personel zapewnia całodobową troskę. To dzięki niej mieszkańcy Magdalenki czują się komfortowo, mając poczucie spokoju i zaufania. Wierzymy, że stwarzając domową atmosferę, dużo łatwiej jest stawiać czoła codziennym wyzwaniom.


Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

GALERIA

Magdalenka, ośrodek opieki dla osób chorych na Alzheimera

Wiemy, że domy opieki dla chorych z Alzheimerem powinny spełniać wszystkie wymogi ustawy o pomocy społecznej. Dlatego też starannie wyposażyliśmy obiekt w nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania – poczynając od windy, poprzez salę rehabilitacyjną, jadalnię, pokój dzienny i kaplicę, w której odprawiane są msze dla wszystkich, chętnych podopiecznych. Pełniąc kompleksową pomoc ułatwiamy kontakt z PCPR, NFZ i pozostałymi instytucjami, a procedury opiekuńcze realizujemy w oparciu o dostarczone karty opieki. Każdy przypadek traktujemy z należytą starannością i indywidualnością – rozmawiając z rodziną i planując działania w sposób maksymalnie transparentny.
Bardzo profesjonalna placówka. Bardzo dobra opieka. Przemiły personel. Seniorzy mają możliwość brania udziału w zajęciach. Wszystko co jest potrzebne, mają zapewnione. Zawsze można zadzwonić, dowiedzieć się wszystkiego.

Pani Iwona

Opiekun

Opieka nad chorym na Alzheimera

Choroba Alzheimera postępuje do przodu nie zważając na terapie i działania, które wdrażają opiekunowie. Jesteśmy w stanie spowolnić jej progresje, jednakże całkowite wyleczenie jest obecnie niemożliwe. Opieka nad chorym dementywnym wymaga ciągłego poświęcenie oraz czuwania przez 24h na dobę, takie poświęcenie potrafi odcisnąć piętno na psychice rodziny. W trudnych przypadkach przychodzą z pomocą domy opieki takie jak Magdalenka. Nasz wyszkolony personel posiada odpowiednie zasoby empatii, aby udźwignąć brzemię związane z opieką nad chorymi na chorobę Alzheimera, a obiekt, jest zaaranżowany w sposób zapewniający odpowiedni poziom bezpieczeństwa mieszkańców. 

Masz Wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami! 
Doświadczony personel odpowie na wszystkie Twoje pytania.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy pokoje wyposażone są w łazienkę?

Tak. Pokoje w Domu Seniora Magdalenka wyposażony są w łazienki bezpieczne dla osób chorych na chorobę Alzheimera. Zdjęcia pokoi znajdują się w naszej

Galerii

CZY MOŻNA SKORZYSTAĆ Z REHABILITACJI?

Tak. Osoby dotknięte chorobą Alzheimera nie muszą rezygnować z rehabilitacji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów

Zadzwoń 790-518-695

CZY ZAPEWNIAMY OPIEKĘ PSYCHIATRY?
Tak. Zapewniamy opiekę lekarza psychiatry. Wizyty odbywają się regularnie co dwa tygodnie. W trakcie wizyty obserwowany jest przebieg leczenia, a terapia jest na bieżąco aktualizowana.
Jak długo czeka się na miejsce?

Dostosowujemy się do potrzeb rodziny. Zazwyczaj w ciągu 24h załatwiamy wszystkie formalności.

Zadzwoń 790-518-695

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram