Dom seniora w Dusznikach-Zdroju

Dzienny dom seniora

Magdalenka – dzienny dom opieki dla osób starszych – położony jest w malowniczej okolicy, sprzyjając spacerom oraz stwarzając warunki do niezbędnej regeneracji. Oferta jednodniowej opieki powstała z myślą o osobach starszych, samotnych i chorych, którzy w ten sposób mogą nadal aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, zachowując namiastkę samodzielności. Organizując i wypełniając dzień seniora, stwarzamy atmosferę pełną empatii, dostarczając przy tym niezbędnej do leczenia energii. Każdy dzień pozwala nie tylko nawiązywać nowe znajomości, ale także spełniać się w ulubionych zajęciach rekreacyjnych, pod okiem profesjonalnej opieki medycznej.

Dzienny ośrodek opieki dla osób starszych przygotował szereg zajęć, które aktywizują seniora i umilają mu całodzienny pobyt. W ciągu kilkugodzinnych odwiedzin zapewniamy trzy pożywne posiłki – śniadanie, podwieczorek i obiad – a także zajęcia terapeutyczne.

Wiedząc, jak istotna jest opieka medyczna oraz zrozumienie potrzeb seniorów, naszym celem było stworzyć miejsce pełne ciepła i rodzinnej atmosfery.

Pobyty dzienne, krótko i długoterminowe

Wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom oraz zdając sobie sprawę, jak ważna jest pomoc zarówno kilkugodzinna, jak i kilkudniowa, Magdalenka to również dzienny dom opieki dla osób starszych.

Opieka lekarska

Posiadamy zespół wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek, którzy służą swoją wiedzą i pomocą medyczną, w najpoważniejszych schorzeniach osób starszych.

Całodobowa opieka

Zapewniamy całodobową opiekę personelu medycznego, wspomagającą zarówno proste, codzienne czynności, jak i złożone obowiązki, stanowiące dotychczas za poważne wyzwanie.

Dom dziennego pobytu seniora

Nasz dom dziennego pobytu dla osób starszych położony jest w malowniczych Dusznikach Zdroju. Piękne tereny spacerowe, świeże powietrze oraz kameralna i spokojna atmosfera sprzyja rehabilitacji i regeneracji. Cisza, spokój i możliwość oderwania się od zgiełku miasta czy problemów dnia codziennego uzupełnia i wspiera podjęte leczenie, a bezpośrednie sąsiedztwo z parkiem zdrojowym stwarza ogrom alternatyw do spędzenia wolnego czasu. W przerwach, pomiędzy zajęciami, nasz zespół zapewnia pomoc terapeutyczną i medyczną, dbając o codzienne zdrowie i sprawność podopiecznych.

Duże, przestronne pokoje

Przestronne pokoje, które można dowolnie aranżować, pozwalają stworzyć przyjazny kąt dla każdej starszej osoby.

Pięć posiłków dziennie

Pięć smacznych posiłków, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych.

Rehabilitacja ruchowa

Zajęcia angażujące seniorów we wszelakie aktywności - sprzyjające regeneracji i budowaniu kondycji.

Dom dziennego pobytu dla osób starszych

Magdalenka to dzienny ośrodek opieki dla osób starszych, stworzony w jakości premium. Starannie urządzone pokoje, powstałe z myślą o potrzebach i ograniczeniach osób starszych, a także dopasowane do ich możliwości zajęcia, zapewniają cenny komfort i poczucie bezpieczeństwa. To dzięki tym elementom osoba starsza czuje się pewniej i swobodniej, z łatwością odnajdując się w nowych okolicznościach.

Ponadto, uwzględniając potrzeby osób wierzących, posiadamy własną kaplicę, w której odprawiane są cotygodniowe msze. Wszystko uzupełnia zespół specjalistów nastawionych na realną chęć pomocy – stwarzając aurę zrozumienia, troski i wzajemnego porozumienia.

Malownicza lokalizacja

Otoczony szczytami górskimi, terenami rekreacyjnymi i piękną, bujną przyrodą, która dostarcza endorfin i energii do działania.

Opieka duszpasterska

Własna kaplica, w której odprawiane są msze, umożliwiające przyjęcie sakramentu Eucharystii.

Zajęcia fizyczne i terapeutyczne

Terapia manualna i szereg różnorodnych, kreatywnych i angażujących zajęć, rozwijających zarówno sprawność fizyczną, jak i procesy poznawcze.

Jeśli pragniesz zapewnić sobie lub swoim bliskim profesjonalną, jednodniową opiekę – nasz zespół z nieodpartą przyjemnością stworzy domową i bezpieczną atmosferę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu uzyskaniu pozostałych, niezbędnych informacji.

+48 790 518 695

Zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania