Dzienny dom seniora

Dla potrzebujących opieki w godzinach pracy
POZNAJ OFERTĘ!
Magdalenka – dzienny dom opieki dla osób starszych – położony jest w malowniczej okolicy, sprzyjając spacerom oraz stwarzając warunki do niezbędnej regeneracji. Oferta jednodniowej opieki powstała z myślą o osobach starszych, samotnych i chorych, którzy w ten sposób mogą nadal aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, zachowując namiastkę samodzielności. Organizując i wypełniając dzień seniora, stwarzamy atmosferę pełną empatii, dostarczając przy tym niezbędnej do leczenia energii. Każdy dzień pozwala nie tylko nawiązywać nowe znajomości, ale także spełniać się w ulubionych zajęciach rekreacyjnych, pod okiem profesjonalnej opieki medycznej.

Dzienny ośrodek opieki dla osób starszych przygotował szereg zajęć, które aktywizują seniora i umilają mu całodzienny pobyt. W ciągu kilkugodzinnych odwiedzin zapewniamy trzy pożywne posiłki – śniadanie, podwieczorek i obiad – a także zajęcia terapeutyczne.

Wiedząc, jak istotna jest opieka medyczna oraz zrozumienie potrzeb seniorów, naszym celem było stworzyć miejsce pełne ciepła i rodzinnej atmosfery.
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

Zobacz naszą galerię

GALERIA

Dom dziennego pobytu dla osób starszych

Magdalenka to dzienny ośrodek opieki dla osób starszych, stworzony w jakości premium. Starannie urządzone pokoje, powstałe z myślą o potrzebach i ograniczeniach osób starszych, a także dopasowane do ich możliwości zajęcia, zapewniają cenny komfort i poczucie bezpieczeństwa. To dzięki tym elementom osoba starsza czuje się pewniej i swobodniej, z łatwością odnajdując się w nowych okolicznościach.
Ponadto, uwzględniając potrzeby osób wierzących, posiadamy własną kaplicę, w której odprawiane są cotygodniowe msze. Wszystko uzupełnia zespół specjalistów nastawionych na realną chęć pomocy – stwarzając aurę zrozumienia, troski i wzajemnego porozumienia.
Polecam to miejsce. Stan dziadka bardzo się poprawił odkąd mieszka w Magdalence i jest to zasługa waszej wspaniałej pracy i opieki.

Pan Damian

Opiekun

Masz Pytania?

Jeśli pragniesz zapewnić sobie lub swoim bliskim profesjonalną, jednodniową opiekę – nasz zespół z nieodpartą przyjemnością stworzy domową i bezpieczną atmosferę.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram