Dom opieki długoterminowej dla seniora

"Kochające serce zawsze jest młode"
POZNAJMY SIĘ!
Magdalenka to malowniczo położony całodobowy dom opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej i maksymalnym wsparciu rodzin w procesie opieki. Rozumiemy potrzeby rodzin w tych trudnych dla nich chwilach. Naszym atutem są jakość opieki, lokalizacja i bliskość natury. Dom otaczają ogrody, w których mieszkańcy spędzają aktywnie czas. Duża ilość przestrzeni wokół budynku pozwala nam organizować wydarzenia na wolnym powietrzu. 
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

PRZESTRONNE POKOJE

GALERIA

Całodobowy dom seniora

Nasz dom opieki znajduje się niedaleko Wrocławia, w malowniczych Dusznikach Zdroju. Odrestaurowany budynek w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, gwarantuje idealne warunki dla pobytów długoterminowych. `Proces opieki całodobowej i leczenia w naszym ośrodku opieki niedaleko Wrocławia nadzoruje lekarz internista. Dodatkowo zapewniamy opiekę lekarza psychiatry, psychologa i terapeuty zajęciowego. Psycholog prowadzi zajęcia indywidualnie oraz grupowo. Zajęcia terapii zajęciowej odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku.
"Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością opieki oraz indywidualnym, bardzo profesjonalnym podejściem do pensjonariuszy. Gorąco polecam Dom Seniora Magdalenka."

Pan Grzegorz

Opiekun

Opieka i pomoc w codziennych sprawach

Magdalenka to ośrodek premium w kategorii opieka całodobowa dla seniorów Dolny Śląsk. Jesteśmy placówką przyjazną osobom starszym. Nasze pokoje są duże i przestronne. Przystosowane do potrzeb osób w sile wieku. Pomagamy w powrocie do zdrowia po złamaniach szyjki kości udowej i innych urazach. Pomagają nam w tym liczne udogodnienia takie jak: barierki w łazienkach, łóżka medyczne, poręcze, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze, wózki inwalidzkie, chodziki to u nas standard. Posiłki serwujemy pięć razy dziennie. Smaczne i pożywne. Przygotowywane na miejscu w naszej kuchni, zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Oferujemy pomoc w spożywaniu posiłków w pokoju i na jadalni. Wiemy, że długoterminowa opieka nad osobami starszymi nie może odbywać się bez posługi kapłańskiej. Nasz obiekt odpowiada temu wyzwaniu. Posiadamy własną kaplicę, w której odprawiane są cotygodniowe msze. Terapeuci zajęciowi prowadzą aktywności codziennie od poniedziałku do piątku.

Masz Pytania?

Zadzwoń!
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Magdalenka, ośrodek opieki długoterminowej Wrocław

Nasz dom dla seniorów w okolicach Wrocławia działa legalnie. Naszą specjalizacją jest długoterminowa opieka nad osobami starszymi. Podstawą działalności jest decyzja Wojewody Dolnośląskiego i wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Magdalenka jest w pełni przystosowana do długoterminowej opieki nad osobami starszymi. Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o pomocy społecznej. Pomagamy w kontaktach z PCPR, NFZ i innymi instytucjami, aby długoterminowa opieka nad osobą starszą była jeszcze łatwiejsza. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Procedury opiekuńcze realizujemy w oparciu o indywidualne karty opieki, które są dostępne dla rodzin do wglądu. Transparentność usług to u nas standard.

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 
57-340 Duszniki Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram