Dom seniora w Dusznikach-Zdroju

Dom opieki długoterminowej dla seniora

Dom opieki długoterminowej Dolny Śląsk

Magdalenka to malowniczo położony całodobowy dom opieki dla osób starszych, niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej i maksymalnym wsparciu rodzin w procesie opieki. Rozumiemy potrzeby rodzin w tych trudnych dla nich chwilach. Naszym atutem są jakość opieki, lokalizacja i bliskość natury. Dom otaczają ogrody, w których mieszkańcy spędzają aktywnie czas. Duża ilość przestrzeni wokół budynku pozwala nam organizować wydarzenia na wolnym powietrzu. 

Pobyty dzienne, krótko i długoterminowe

Opieka lekarska

Całodobowa opieka

Wykwalifikowanego personelu medycznego

Całodobowy dom seniora

Nasz dom opieki znajduje się niedaleko Wrocławia, w malowniczych Dusznikach Zdroju. Odrestaurowany budynek w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego, gwarantuje idealne warunki dla pobytów długoterminowych. `Proces opieki całodobowej i leczenia w naszym ośrodku opieki niedaleko Wrocławia nadzoruje lekarz internista. Dodatkowo zapewniamy opiekę lekarza psychiatry, psychologa i terapeuty zajęciowego. Psycholog prowadzi zajęcia indywidualnie oraz grupowo. Zajęcia terapii zajęciowej odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku.

Duże, przestronne pokoje

Pięć posiłków dziennie

Rehabilitacja ruchowa

Opieka i pomoc w codziennych sprawach

Magdalenka to ośrodek premium w kategorii opieka całodobowa dla seniorów Dolny Śląsk. Jesteśmy placówką przyjazną osobom starszym. Nasze pokoje są duże i przestronne. Przystosowane do potrzeb osób w sile wieku. Pomagamy w powrocie do zdrowia po złamaniach szyjki kości udowej i innych urazach. Pomagają nam w tym liczne udogodnienia takie jak: barierki w łazienkach, łóżka medyczne, poręcze, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze, wózki inwalidzkie, chodziki to u nas standard. Posiłki serwujemy pięć razy dziennie. Smaczne i pożywne. Przygotowywane na miejscu w naszej kuchni, zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Oferujemy pomoc w spożywaniu posiłków w pokoju i na jadalni. Wiemy, że długoterminowa opieka nad osobami starszymi nie może odbywać się bez posługi kapłańskiej. Nasz obiekt odpowiada temu wyzwaniu. Posiadamy własną kaplicę, w której odprawiane są cotygodniowe msze. Terapeuci zajęciowi prowadzą aktywności codziennie od poniedziałku do piątku.

Działamy legalnie

Opieka duszpasterska

Rozrywka

Magdalenka, ośrodek opieki długoterminowej Wrocław

Nasz dom dla seniorów w okolicach Wrocławia działa legalnie. Naszą specjalizacją jest długoterminowa opieka nad osobami starszymi. Podstawą działalności jest decyzja Wojewody Dolnośląskiego i wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Magdalenka jest w pełni przystosowana do długoterminowej opieki nad osobami starszymi. Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o pomocy społecznej. Pomagamy w kontaktach z PCPR, NFZ i innymi instytucjami, aby długoterminowa opieka nad osobą starszą była jeszcze łatwiejsza. Każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Procedury opiekuńcze realizujemy w oparciu o indywidualne karty opieki, które są dostępne dla rodzin do wglądu. Transparentność usług to u nas standard.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy z chęcią przybliżą Państwu naszą ofertę

+48 790 518 695

Zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania