Magdalenka Dom Seniora

Dom pogodnej starości

Magdalenka – dom pogodnej starości– położony w barwnej miejscowości uzdrowiskowej – Duszniki Zdrój. Świeże powietrze, monumentalne tereny zielone sprzyjające aktywnej regeneracji wspomagają proces leczenia.
Nasz ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk powstał z miłości do życia. To znaczy, że dobrobyt osób starszych jest naszą misją i priorytetem. Oferta pobytów długo i krótkoterminowych powstała w celu zaspokojenia potrzeb osób starszych, samotnych i chorych, oraz ich rodzin. Pobyt w naszym prywatnym ośrodku opieki dla osób starszych pozwala seniorom na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Każdy dzień organizujemy w sposób zapewniający empatyczne podejście do potrzeb naszych mieszkańców.

Pobyty dzienne , krótko i długoterminowe

Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób wymagających opieki. W naszej ofercie posiadamy pobyty dziennie, krótko, i długoterminowe. W Magdalence dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Opieka lekarska

Opiekę w naszym ośrodku nadzoruje lekarz internista we współpracy z psychiatrą, psychologiem i lekarzami innych specjalizacji w ramach potrzeby. Pielęgniarki i opiekunowie służą pomocą we wszystkich codziennych czynnościach.

Całodobowa opieka

Personel opiekuńczy sprawuje opiekę nad osobami starszymi przez całą dobę.

"Z miłości do życia"

Powyższe motto przyświeca wszystkim pracownikom Domu Seniora Magdalenka. 

Zadzwoń, przybliżymy Ci szczegóły oferty. 

Prywatny dom pogodnej starości

Nasz dom pogodnej starości Dolny Śląsk codziennie organizuje zajęcia aktywizacyjne poprawiające sprawności psychomotoryczne seniorówMając na uwadze potrzeby osób starszych stworzyliśmy miejsce oparte w całości na zrozumieniu potrzeb seniorów.
Prywatne domy opieki nad osobami starszymi Dolny Śląsk są idealnie zlokalizowane patrząc z perspektywy potrzeb seniorów. Dom seniora Magdalenka położony jest w centrum uzdrowiskowej miejscowości – Duszniki Zdrój.
Dom Pogodnej starości

Wysoki poziom opieki

Bliskość natury

Piękne tereny zielone przystosowane do potrzeb osób starszych. Czyste powietrze oraz cicha i kojąca atmosfera sprzyjają poprawie stanu zdrowia. Nasz personel zachęca seniorów do korzystania z dobrodziejstw miejscowości uzdrowiskowej.
Ponadto organizujemy koncerty i zajęcia kulturalne we współpracy z lokalnymi organizacjami. Wszystkie aktywności w naszym ośrodku dla seniorów odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnego personelu. Wykwalifikowana kadra medyczna i terapeutyczna dba o zaspokojenie codziennych potrzeb każdego seniora.

Zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk

Dom seniora Magdalenka to dzienny ośrodek opieki dla osób starszych o podwyższonym standardzie. Pieczołowicie zorganizowane pokoje przygotowaliśmy uwzględniając potrzeby i ograniczenia osób starszych. Zajęcia prowadzone w Magdalence są dopasowane do możliwości seniorów. W trakcie ich trwania dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa. To dzięki trosce i wszechobecnej empatii osoby starsze czują się u nas komfortowo i swobodnie.
W codziennej praktyce nie zapominamy o duchowych potrzebach naszych mieszkańców. W ośrodku spokojnej starości Dolny Śląsk posiadamy zabytkową kaplicę, w której odbywa się cotygodniowa posługa kapłańska. W Magdalence kompleksowo dbamy o potrzeby seniorów. Stworzony przez nas zespół specjalistów w dziedzinie opieki tworzy aurę komfortu psychicznego, zrozumienia i troski.  Wszystko dla dobra naszych mieszkańców.
Mieszkanie dla seniora dom seniora Magdalenka

Przestronne pokoje

Duże, przestronne pokoje

Pokoje w naszym prywatnym ośrodku opieki dla osób starszych są przestronne i dostosowane do potrzeb seniorów. Posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia.

Pięć posiłków dziennie

W Magdalence serwujemy pięć posiłków dziennie. Dania przygotowujemy zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Pomagamy również w ich spożywaniu.

Rehabilitacja ruchowa

Świadczymy usługi rehabilitacyjne. Pomagamy w uzyskaniu zaświadczeń o niepełnosprawności.

Dlaczego my ?

Doświadczenie

Naszą placówkę prowadzimy od 2015 roku. Nasza misja to troska o potrzeby mieszkańców Domu Seniora Magdalenka.

Pyszne jedzenie

Posiłki przygotowujemy na miejscu w naszej kuchni. Smaczne, przygotowane z pasją, dostarczające wszystkich niezbędnych seniorom wartości odżywczych.

Rozwój duchowy

Na terenie ośrodka znajduje się kaplica, w której co tydzień odbywają się nabożeństwa. Magdalenka to miejsce pełne pozytywnej energii i przyjaznego charakteru.

Aktywny senior

Wsparcie seniorów

Dom pogodnej starości ma na celu codzienną troskę o swoich mieszkańców. By móc robić to w sposób efektywny zapewniamy obecność wykwalifikowanej kadry medycznej. Niesiemy pomoc naszym seniorom każdego dnia. Podajemy leki, pomagamy w toalecie, spożywaniu posiłków, umawiamy wizyty u specjalistów.  Cechuje nas skupienie na zabezpieczeniu potrzeb osób starszych.

Wsparcie seniorów jest bezpośrednio nadzorowane przez lekarza internistę, który przyjmuje na miejscu w naszym niepublicznym domu opieki dwa razy w tygodniu. Ze szczególną uwagą przyglądamy się każdemu mieszkańcowi, gdyż wiemy jak ważna jest terapia zindywidualizowana. Ściągamy z barków rodzin konieczność zakupów leków na receptę, środków pomocniczych i wszystkich innych, które potrzebne są osobom starszym do codziennego funkcjonowania.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością opieki oraz indywidualnym, bardzo profesjonalnym podejściem do pensjonariuszy. Gorąco polecam Dom Seniora Magdalenka.

Pan Grzegorz

Opiekun

Działamy legalnie

Bliskość natury, Zieleńca i pomników przyrody wspiera procesy regeneracyjne. Kontakt z naturą dostarcza pozytywnej energii. Wszystko to za zgodą Wojewody Dolnośląskiego

Opieka duszpasterska

Zabytkowa kaplica zlokalizowana wewnątrz naszego domu opieki umożliwia cotygodniowe uczestniczenie we mszy świętej w bezpieczny sposób.

Rozrywka

Terapia zajęciowa odbywa się codziennie, zaś jej formy dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych mieszkańców.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i infrastrukturę, aby zapewnić osobom dotkniętym chorobą Alzheimera odpowiedni poziom opieki.

Tak. Każdy pokój w Domu Seniora Magdalenka wyposażony jest w łazienkę z prysznicem o niskim brodziku, do którego można bezproblemowo wjechać wózkiem inwalidzkim. Zdjęcia pokoi znajdują się w naszej Galerii

Tak. Skontaktuj się z nami a ustalimy indywidualny plan rehabilitacji.

Zadzwoń 790-518-695

Tak. Dom Seniora Magdalenka wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, wymagany przy codziennej pielęgnacji osób leżących. Posiadamy łóżka medyczne, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, podnośniki i inne. 

Zazwyczaj wszystkie formalności trwają maksymalnie 24h.

Zadzwoń 790-518-695

Zajęcia dodatkowe organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Odbywają się w dwóch blokach: porannym i popołudniowym. Prowadzimy zajęcia motoryczne, treningi pamięci, zajęcia plastyczne i wiele innych. W weekendy organizowane są wycieczki

Masz pytania?

Napisz do nas!

dom opieki magdalenka

Sprzymierzonych 11, Duszniki Zdrój, Dolnośląskie