DOM POGODNEJ STAROŚCI

"Kochające serce zawsze jest młode"
POZNAJMY SIĘ!
Magdalenka – dom pogodnej starości– położony w barwnej miejscowości uzdrowiskowej – Duszniki Zdrój. Świeże powietrze, monumentalne tereny zielone sprzyjające aktywnej regeneracji wspomagają proces leczenia.
Nasz ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk powstał z miłości do życia. To znaczy, że dobrobyt osób starszych jest naszą misją i priorytetem. Oferta pobytów długo i krótkoterminowych powstała w celu zaspokojenia potrzeb osób starszych, samotnych i chorych, oraz ich rodzin. Pobyt w naszym prywatnym ośrodku opieki dla osób starszych pozwala seniorom na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Każdy dzień organizujemy w sposób zapewniający empatyczne podejście do potrzeb naszych mieszkańców.
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

WYSOKI STANDARD POMIESZCZEŃ

GALERIA

Prywatny dom pogodnej starości

Nasz dom pogodnej starości Dolny Śląsk codziennie organizuje zajęcia aktywizacyjne poprawiające sprawności psychomotoryczne seniorów. Mając na uwadze potrzeby osób starszych stworzyliśmy miejsce oparte w całości na zrozumieniu potrzeb seniorów.
Prywatne domy opieki nad osobami starszymi Dolny Śląsk są idealnie zlokalizowane patrząc z perspektywy potrzeb seniorów. Dom seniora Magdalenka położony jest w centrum uzdrowiskowej miejscowości – Duszniki Zdrój. Piękne tereny zielone przystosowane do potrzeb osób starszych. Czyste powietrze oraz cicha i kojąca atmosfera sprzyjają poprawie stanu zdrowia. Nasz personel zachęca seniorów do korzystania z dobrodziejstw miejscowości uzdrowiskowej.
Ponadto organizujemy koncerty i zajęcia kulturalne we współpracy z lokalnymi organizacjami. Wszystkie aktywności w naszym ośrodku dla seniorów odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnego personelu. Wykwalifikowana kadra medyczna i terapeutyczna dba o zaspokojenie codziennych potrzeb każdego seniora.
"Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością opieki oraz indywidualnym, bardzo profesjonalnym podejściem do pensjonariuszy. Gorąco polecam Dom Seniora Magdalenka."

Pan Grzegorz

Opiekun

Ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk

Dom seniora Magdalenka to dzienny ośrodek opieki dla osób starszych o podwyższonym standardzie. Pieczołowicie zorganizowane pokoje przygotowaliśmy uwzględniając potrzeby i ograniczenia osób starszych. Zajęcia prowadzone w Magdalence są dopasowane do możliwości seniorów. W trakcie ich trwania dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa. To dzięki trosce i wszechobecnej empatii osoby starsze czują się u nas komfortowo i swobodnie.
W codziennej praktyce nie zapominamy o duchowych potrzebach naszych mieszkańców. W ośrodku spokojnej starości Dolny Śląsk posiadamy zabytkową kaplicę, w której odbywa się cotygodniowa posługa kapłańska. W Magdalence kompleksowo dbamy o potrzeby seniorów. Stworzony przez nas zespół specjalistów w dziedzinie opieki tworzy aurę komfortu psychicznego, zrozumienia i troski.  Wszystko dla dobra naszych mieszkańców.

Masz Wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami! 
Doświadczony personel odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Dom pogodnej starości ma na celu codzienną troskę o swoich mieszkańców. By móc robić to w sposób efektywny zapewniamy obecność wykwalifikowanej kadry medycznej. Niesiemy pomoc naszym seniorom każdego dnia. Podajemy leki, pomagamy w toalecie, spożywaniu posiłków, umawiamy wizyty u specjalistów.  Cechuje nas skupienie na zabezpieczeniu potrzeb osób starszych.

Wsparcie seniorów jest bezpośrednio nadzorowane przez lekarza internistę, który przyjmuje na miejscu w naszym niepublicznym domu opieki dwa razy w tygodniu. Ze szczególną uwagą przyglądamy się każdemu mieszkańcowi, gdyż wiemy jak ważna jest terapia zindywidualizowana. Ściągamy z barków rodzin konieczność zakupów leków na receptę, środków pomocniczych i wszystkich innych, które potrzebne są osobom starszym do codziennego funkcjonowania.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy przyjmujemy osoby chore na Alzheimera?

Tak. Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz infrastrukturę, aby zapewnić osobom dotkniętym chorobą Alzheimera odpowiedni poziom bezpieczeństwa przy zachowaniu najwyższej jakości opieki.

Czy pokoje wyposażone są w łazienkę?

Tak. Każdy pokój w Domu Seniora Magdalenka wyposażony jest w łazienkę z prysznicem o niskim brodziku, do którego można bezproblemowo wjechać wózkiem inwalidzkim. Zdjęcia pokoi znajdują się w naszej

Galerii

CZY MOŻNA SKORZYSTAĆ Z REHABILITACJI?

Tak. Skontaktuj się z nami a ustalimy indywidualny plan rehabilitacji.

Zadzwoń 790-518-695

CZY PRZYJMUJEMY OSOBY LEŻĄCE?
Tak. Dom Seniora Magdalenka wyposażony jest w odpowiedni sprzęt wymagany przy codziennej pielęgnacji osób leżących. Posiadamy łóżka medyczna, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, podnośniki i inne przydatne udogodnienia.
Jak długo czeka się na miejsce?

Zazwyczaj wszystkie formalności trwają maksymalnie 24h.

Zadzwoń 790-518-695
CZY DOSTĘPNE SĄ ZAJĘCIA DODATKOWE?

Zajęcia dodatkowe organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Odbywają się w dwóch blokach: porannym i popołudniowym. Prowadzimy zajęcia motoryczne, treningi pamięci, zajęcia plastyczne i wiele innych. W weekendy organizowane są wycieczki

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 
57-340 Duszniki Zdrój
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram