Dom seniora w Dusznikach-Zdroju

Dom pogodnej starości

Magdalenka – dom pogodnej starości – położony w barwnej miejscowości uzdrowiskowej – Duszniki Zdrój. Świeże powietrze, monumentalne tereny zielone sprzyjające aktywnej regeneracji wspomagają proces leczenia. Nasz ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk powstał z miłości do życia. To znaczy, że dobrobyt osób starszych jest naszą misją i priorytetem. Oferta pobytów długo i krótkoterminowych powstała w celu zaspokojenia potrzeb osób starszych, samotnych i chorych, oraz ich rodzin. Pobyt w naszym prywatnym ośrodku opieki dla osób starszych pozwala seniorom na aktywne uczestnictwo w życiu społecznym pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego. Każdy dzień organizujemy w sposób zapewniający empatyczne podejście do potrzeb naszych mieszkańców.  

Nasz ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk codziennie organizuje zajęcia aktywizacyjne poprawiające sprawności psychomotoryczne seniorów.

Mając na uwadze potrzeby osób starszych stworzyliśmy miejsce oparte w całości na zrozumieniu potrzeb seniorów. Magdalenka to miejsce pełne pozytywnej energii i przyjaznego charakteru.

Pobyty dzienne , krótko i długoterminowe

Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób wymagających opieki. W naszej ofercie posiadamy pobyty dziennie, krótko, i długoterminowe. W Magdalence dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Opieka lekarska

Opiekę w naszym ośrodku nadzoruje lekarz internista we współpracy z psychiatrą, psychologiem i lekarzami innych specjalizacji w ramach potrzeby. Pielęgniarki i opiekunowie służą pomocą we wszystkich codziennych czynnościach.

Całodobowa opieka

Personel opiekuńczy sprawuje opiekę nad osobami starszymi przez całą dobę.

Prywatne ośrodki opieki nad osobami starszymi

Prywatne ośrodki opieki nad osobami starszymi Dolny Śląsk są idealnie zlokalizowane patrząc z perspektywy potrzeb seniorów. Dom seniora Magdalenka położony jest w centrum uzdrowiskowej miejscowości – Duszniki Zdrój. Piękne tereny zielone przystosowane do potrzeb osób starszych. Czyste powietrze oraz cicha i kojąca atmosfera sprzyjają poprawie stanu zdrowia. Nasz personel zachęca seniorów do korzystania z dobrodziejstw miejscowości uzdrowiskowej. Ponadto organizujemy koncerty i zajęcia kulturalne we współpracy z lokalnymi organizacjami. Wszystkie aktywności w naszym ośrodku dla seniorów odbywają się pod czujnym okiem profesjonalnego personelu. Wykwalifikowana kadra medyczna i terapeutyczna dba o zaspokojenie codziennych potrzeb każdego seniora.

Duże, przestronne pokoje

Pokoje w naszym prywatnym ośrodku opieki dla osób starszych są przestronne i dostosowane do potrzeb seniorów. Posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia.

Pięć posiłków dziennie

W Magdalence serwujemy pięć posiłków dziennie. Dania przygotowujemy zgodnie z zaleceniami dietetycznymi. Pomagamy również w ich spożywaniu.

Rehabilitacja ruchowa

Świadczymy usługi rehabilitacyjne. Pomagamy w uzyskaniu zaświadczeń o niepełnosprawności.

Ośrodek dla osób starszych Dolny Śląsk

Dom seniora Magdalenka to dzienny ośrodek opieki dla osób starszych o podwyższonym standardzie. Pieczołowicie zorganizowane pokoje przygotowaliśmy uwzględniając potrzeby i ograniczenia osób starszych. Zajęcia prowadzone w Magdalence są dopasowane do możliwości seniorów. W trakcie ich trwania dbamy o komfort i poczucie bezpieczeństwa. To dzięki trosce i wszechobecnej empatii osoby starsze czują się u nas komfortowo i swobodnie.

W codziennej praktyce nie zapominamy o duchowych potrzebach naszych mieszkańców. W ośrodku spokojnej starości Dolny Śląsk posiadamy zabytkową kaplicę, w której odbywa się cotygodniowa posługa kapłańska. W Magdalence kompleksowo dbamy o potrzeby seniorów. Stworzony przez nas zespół specjalistów w dziedzinie opieki tworzy aurę komfortu psychicznego, zrozumienia i troski.  Wszystko dla dobra naszych mieszkańców.

Działamy legalnie

Bliskość natury, Zieleńca i pomników przyrody wspiera procesy regeneracyjne. Kontakt z naturą dostarcza pozytywnej energii.

Opieka duszpasterska

Zabytkowa kaplica zlokalizowana wewnątrz naszego domu opieki umożliwia cotygodniowe uczestniczenie we mszy świętej w bezpieczny sposób.

Rozrywka

Terapia zajęciowa odbywa się codziennie, zaś jej formy dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych mieszkańców.

Niepubliczne domy opieki

Dom pogodnej starości ma na celu codzienną troskę o swoich mieszkańców. By móc robić to w sposób efektywny zapewniamy obecność wykwalifikowanej kadry medycznej. Niesiemy pomoc naszym seniorom każdego dnia. Podajemy leki, pomagamy w toalecie, spożywaniu posiłków, umawiamy wizyty u specjalistów.  Cechuje nas skupienie na zabezpieczeniu potrzeb osób starszych.

Wsparcie seniorów jest bezpośrednio nadzorowane przez lekarza internistę, który przyjmuje na miejscu w naszym niepublicznym domu opieki dwa razy w tygodniu. Ze szczególną uwagą przyglądamy się każdemu mieszkańcowi, gdyż wiemy jak ważna jest terapia zindywidualizowana. Ściągamy z barków rodzin konieczność zakupów leków na receptę, środków pomocniczych i wszystkich innych, które potrzebne są osobom starszym do codziennego funkcjonowania.

Posiłki przygotowujemy na miejscu w naszej kuchni. Smaczne, przygotowane z pasją, dostarczające wszystkich niezbędnych seniorom wartości odżywczych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy z chęcią przybliżą Państwu naszą ofertę

+48 790 518 695

NIE ZWLEKAJ!

Mamy ostatnie wolne miejsca!