Dom seniora w Dusznikach-Zdroju

Dom spokojnej starości Wrocław

Opieka dla seniora Wrocław

Magdalenka – dom opieki – dla osób starszych o podwyższonym standardzie. Położony w spokojnej i malowniczej okolicy w centrum uzdrowiskowej miejscowości Duszniki Zdrój. W naszej działalności skupiamy się na zaspokojeniu indywidualnych potrzeb naszych mieszkańców. Realizacja programu opiekuńczego, odbywa się w ciągłej konsultacji z rodziną seniora. W skład naszej kadry wchodzą lekarze (internista, psychiatra), pielęgniarki, opiekunowie medyczni.  Ułatwiamy kontakty z lekarzami specjalistami w celu efektywnego kontynuowania terapii. Posiadamy środki transportu przystosowane do transportu osób starszych. 

Pobyty dzienne, krótko i długoterminowe

Opieka lekarska

Całodobowa opieka

Wykwalifikowanego personelu medycznego

Dom opieki dla wymagających

Nasz dom opieki niedaleko Wrocławia, znajduje się w odrestaurowanym budynku dawnego szpitala. Bezpośrednie sąsiedztwo parku zdrojowego i okalające budynek ogrody, zapewniają seniorom relaks w kojących okolicznościach natury. W domu opieki Magdalenka organizujemy pobyty krótko jak i długoterminowe. Usługi opiekuńcze w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Procesy opiekuńcze nadzorowane są przez lekarza internistę, który we współpracy z innymi specjalistami oraz personelem medycznym czuwa nad wysoką jakością świadczonych przez nas usług. 

Duże, przestronne pokoje

Pięć posiłków dziennie

Rehabilitacja ruchowa

Domy opieki Wrocław i okolice

Magdalenka to ośrodek premium w kategorii ośrodek opieki dla osób starszych Wrocław. Dom seniora Magdalenka jest przyjazny osobom starszym. Duże i przestronne pokoje przystosowane są do potrzeb osób w sile wieku. Posiadamy liczne udogodnienia takie jak: barierki i uchwyty w łazienkach, łóżka medyczne, specjalne poręcze, nakładki na toalety, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze. Posiłki podajemy pięć razy dziennie. Ich przygotowanie odbywa się na miejscu w naszej kuchni. Uwzględniamy zalecenia dietetyczne naszych mieszkańców.

Działamy legalnie

Opieka duszpasterska

Rozrywka

Magdalenka, ośrodek opieki dla osób starszych Wrocław

Nasz dom dla seniorów w okolicach Wrocławia działa legalnie w oparciu o decyzję Wojewody Dolnośląskiego, oraz wpis do rejestru. Fakt ten, świadczy, że Magdalenka jest w pełni przystosowana do opieki nad osobami starszymi. Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o pomocy społecznej. Pomagamy rodzinom w w kontaktach z PCPR, NFZ i innymi instytucjami. Naszymi celami są wysoka jakość świadczonych usług, transparentność, troska o dobro fizyczne i psychiczne naszych mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi pracownicy z chęcią przybliżą Państwu naszą ofertę

+48 790 518 695

Zadzwoń!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania