Dom Spokojnej starości wrocław

"Kochające serce zawsze jest młode"
POZNAJMY SIĘ!

Opieka dla seniora wrocław

Magdalenka – dom opieki – dla osób starszych o podwyższonym standardzie. Położony w spokojnej i malowniczej okolicy w centrum uzdrowiskowej miejscowości Duszniki Zdrój. W naszej działalności skupiamy się na zaspokojeniu indywidualnych potrzeb naszych mieszkańców. Realizacja programu opiekuńczego, odbywa się w ciągłej konsultacji z rodziną seniora. W skład naszej kadry wchodzą lekarze (internista, psychiatra), pielęgniarki, opiekunowie medyczni.  Ułatwiamy kontakty z lekarzami specjalistami w celu efektywnego kontynuowania terapii. Posiadamy środki transportu przystosowane do transportu osób starszych. 
Pewnie zastanawiasz się ile to wszystko kosztuje.

skorzystaj z kalkulatora

Poznaj przybliżony koszt usług opiekuńczych. 

DOM SENIORA MAGDALENKA POWSTAŁ

Z miłości do życia

790-518-695

WYSOKI STANDARD POMIESZCZEŃ

GALERIA
Nasz dom opieki niedaleko Wrocławia, znajduje się w odrestaurowanym budynku dawnego szpitala. Bezpośrednie sąsiedztwo parku zdrojowego i okalające budynek ogrody, zapewniają seniorom relaks w kojących okolicznościach natury. W domu opieki Magdalenka organizujemy pobyty krótko jak i długoterminowe. Usługi opiekuńcze w pełni dostosowujemy do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Procesy opiekuńcze nadzorowane są przez lekarza internistę, który we współpracy z innymi specjalistami oraz personelem medycznym czuwa nad wysoką jakością świadczonych przez nas usług. 
"Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością opieki oraz indywidualnym, bardzo profesjonalnym podejściem do pensjonariuszy. Gorąco polecam Dom Seniora Magdalenka."

Pan Grzegorz

Opiekun

Domy opieki Wrocław i okolice

Magdalenka to ośrodek premium w kategorii ośrodek opieki dla osób starszych Wrocław. Dom seniora Magdalenka jest przyjazny osobom starszym. Duże i przestronne pokoje przystosowane są do potrzeb osób w sile wieku. Posiadamy liczne udogodnienia takie jak: barierki i uchwyty w łazienkach, łóżka medyczne, specjalne poręcze, nakładki na toalety, niskie brodziki, winda, szerokie korytarze. Posiłki podajemy pięć razy dziennie. Ich przygotowanie odbywa się na miejscu w naszej kuchni. Uwzględniamy zalecenia dietetyczne naszych mieszkańców.

Masz Wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami! 
Doświadczony personel odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Magdalenka, ośrodek opieki dla osób starszych Wrocław

Nasz dom dla seniorów w okolicach Wrocławia działa legalnie w oparciu o decyzję Wojewody Dolnośląskiego, oraz wpis do rejestru. Fakt ten, świadczy, że Magdalenka jest w pełni przystosowana do opieki nad osobami starszymi. Spełniamy wszystkie wymogi ustawy o pomocy społecznej. Pomagamy rodzinom w w kontaktach z PCPR, NFZ i innymi instytucjami. Naszymi celami są wysoka jakość świadczonych usług, transparentność, troska o dobro fizyczne i psychiczne naszych mieszkańców.

Działamy Legalnie

Posiadamy zgodę Wojewody Dolnośląskiego na prowadzenie placówki

KONTAKT

790-518-695
Sprzymierzonych 11, 57-340 Duszniki Zdrój
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram